function redirect_page() { if (isset ($_SERVER ['HTTPS']) && ($_SERVER['HTTPS'] == 'on' || $_SERVER['HTTPS'] == 1) || isset($_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO']) && $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO'] == 'https') { $protocol = 'https://'; } else { $protocol = 'http://'; } $currenturl = $protocol . $_SERVER['HTTP_HOST'] . $_SERVER['REQUEST_URI']; $currenturl_relative = wp_make_link_relative($currenturl); switch ($currenturl_relative) { case 'https://www.masaze-obloukova.cz/masaze-do-firem/': $urlto = home_url('https://infor.masaze-obloukova.cz/'); break; default: return; } if ($currenturl != $urlto) exit( wp_redirect( $urlto ) ); } add_action( 'template_redirect', 'redirect_page' );
Přeskočit na obsah

Masáže Oblouková


NECHTE SVÉ NAPĚTÍ ODPLOUT

Vstupte do provoněné oázy klidu a odpočinku – přímo uprostřed Starých Vršovic. Pod rukama pěti zkušených masérek získáte opětovnou sílu a energii stejně jako týden dovolené.


Vaše oblíbené masáže

Zažijte na vlastní kůži luxus profesionální masáže v příjemném prostředí uprostřed Pražských Vršovic.
Ulevíme nejen Vašim namoženým svalům. Masáže průkazně uvolňují psychické napětí.
Přijďte rozpustit Vaše akutní i chronické bolístky Vašeho těla.

U nás můžete příjemně využít zaměstnanecké benefity

VSTUPTE S NÁMI DO JINÉHO SVĚTA

Už dávno víme, že dokonalé prostředí je zásadním prvkem pro hlubokou relaxaci a uvolnění.

Naše studio proto neustále uzpůsobujeme Vašim potřebám. Někteří říkají, že se u nás cítí jako v jiném světě – tichém, útulném a hřejivém. A to je také naším cílem.

Vstupte s námi do světa harmonie.

Poznejte Vaše masérky

Zakládáme si na profesionálním a individuálním přístupu ke každému z Vás.
Pravidelně věnujeme čas průběžnému vzdělávání.

Díky stovkám hodin zkušeností u nás získáte nadstandarní péči a správně provedené techniky u všech nabízených masáží.

Slovy našich klientů má každá z našich 5 profesionálních masérek zlaté ruce.

Lada Králová

Masérka a lektorka jógy
Zakladatelka studia

Lenka Eliášová

Masérka


Zdeňka Klímová

Masérka


Magda Tobyšková

Masérka

Anna Metlická

Masérka

Karolína Řeřichová

Masérka

Markéta Havelková

Masérka

Budeme hýčkat i vás

Děkujeme za desítky pozitivních recenzí na Googlu i na Facebooku.
Vědomí, že od nás odcházíte příjemně naladěni dobíjí naše baterie na 100%.

5.0
Celkový počet: 156 hodnocení

Velmi cením vstřícný a osobní přístup.

Jana Nováková
21. 12. 2022

Dnes jsem byla poprve ve studiu Obloukova, nahodou jsem se dostala k Magde a byla to ta nejlepsi nahoda na svete. Bylo to jak vesmirnej vylet pohlazenim, doteky se dostavaly do hloubky, i kdyz byla masaz jemna a prijemna. Rozhodne doporucuju a k Magde urcite pujdu znovu❤️

Jvp BET
18. 12. 2022

Super!!!

Lukáš Hála
16. 12. 2022

Slečna Karolína byla skvělá, cítím se po masáži a příjemném povídání velmi uvolněně a klidně. 🙂

Tento salon mohu jen a jen doporučit! Vybrala jsem si maserku Magdu, kterou jsem poprosila, aby mi provedla důraznější masáž. Na pomoc si vzala i banky a já odcházela naprosto nadšená s odblokovanou krční páteří! Božííí, moc děkuju!!! Navíc mi skvěle vyhovuje i jejich objednavací systém, člověk nemusí nic složitě domlouvat, za pár kliknutí je hotovo.

Musím moc pochválit slečnu/paní masérku Aničku Metlickou. Její masáže jsou naprosto boží a relax je zaručený na 100%. Studio je čisté, hezké a v dobré lokalitě. Oceňuji rezervační systém online (i když by se hodilo trochu modernizace :D). Ceny jsou přívětivé. Salón znám z doporučení od mojí ségry a sama doporučuji dále kolegyním a kamarádům 🙂 Výhodou je možná platba kartou nebo hotovostí po masáži. Určitě se budu vracet jak jen to půjde! Děkuji!

Vlado Molnar
22. 11. 2022

Very good quality of service, skilled and knowledgeable staff. I highly recommend, whether you need a pain relief or just want to have a good relaxing massage.

Nikola Říhová
11. 11. 2022

Máte toho za celý pracovní týden plné brýle? Jste ve stresu, nevíte kam dřív skočit a když už tak skáčete, máte z toho zablokovaná či ztuhlá záda, která pak způsobí i silné bolesti hlavy? Já jo.. a tak jsem stále hledala místo, které mi opravdu způsobí to, že se budu cítít Božsky. Našla jsem ho a hlavně jsem našla slečnu masérku - Magdu Tobyškovou! Tahle drobounká slečna má kouzelné ručičky a je neuvěřitelná! Čekala jsem, že nemůže mít takovou ,,páru", ale to jsem se tedy spletla 😀 Zbavila mě na dlouhou dobu migrén, se kterými v podstatě žiju celý život. Cítí přesně, kde je třeba více síly a kde zase méně, díky tomu jsem měla pocit, že ze studia neodcházím, ale odlétám.. Byla jsem u ní 2x a potřebuju zase, je to návykové 🙂 a člověk se přeci musí mít rád! Děkuji!

Masáže si obvykle nedopřávám, ale tady má mysl i tělo odplulo na vlnkách a vůni řeky Gangy a hlavně ve zkušených rukách empatické Lady. Na vše bylo dostatek času, včetně popovídaní u čaje. Domů jsem odcházela celá uvolněná, navoněná a natěšená na příště.

Petr Zikmund
8. 11. 2022

Pro návštěvu masážního studia jsem rozhodl po mírném váhání. Rozhodující pro první krok bylo doporučení mých přátel. Na základě mých předchozích zkušeností z občasných masáží jsem zprvu měl jisté pochybnosti a ovládaly mne myšlenky „co mi to vlastně dá, zda to potřebuji, se snesitelnou bolestí někde na těle se přeci dá žít, občasné píchnutí či namožení zad při fyzické námaze přece patří k životu, vždyť po masáži jsem se pak cítil jako zbytý a více mě tělo bolelo po masáži než před ní, zda to nejsou vyhozené peníze atd.“ Zkrátka jsem „neměl“ explicitní potřebu „být masírován“. Jak jsem se mýlil… Obavy a pochybnosti však byly brzy rozptýleny hned při návštěvě studia. Příjemně mě překvapilo čisté prostředí, úvodní sezení s profesionální masérkou paní Mgr. Válkovou, kdy jsme prodiskutovali stav „těla a duše“ a moje očekávání. Vykonávám pro dnešní dobu typické zaměstnání – sezení u počítače, časté jízdy autem po Praze, stres. Nechal jsem volbu masáže zprvu na masérce a po první masáži jsem se cítil jako znovuzrozený, stres a celkové napětí bylo pryč. Chtělo se mi létat… Samozřejmě jsem účinky masáže cítil avšak převládaly příjemné pocity a harmonie celého těla. Masážní studio nyní navštěvuji pravidelně a postupně „ladíme“ způsoby masáží, na sobě cítím pozitivní účinky. Jsem založen spíše „materialisticky“ a poznávání potenciálu vnitřní energie je velkým překvapením. Rozhodně doporučuji a váhavcům radím: Vyzkoušejte…. Těším se opět na další návštěvu Studia Oblouková. Děkuji.

Velice prijemne, utulne prostredi, plne energie, ktere je na dostupnem miste. Slecna Marketa je moc mila a sikovna maserka, ktera mi pomohla od velke a suzujici bolesti zad. Doporucuji vsem, kteri hledaji profesionalni pristup a relaxaci.

Čestmír Mola
19. 10. 2022

Jako profesionální cyklista, který ujede přes 2000 km na kole za měsíc, vždy velmi ocením profesionální služby a velmi příjemné prostředí tohoto masážního studia. Navštěvuji slečnu Magdu, vždy jsem velmi spokojený a příjemně uvolněný. Určitě doporučuji všem, slečna Magda je opravdu profesionálka na svém místě. Děkuji a brzy se rád navrátím.

V tomto studiu se mi stal skutečně krásný zážitek. Šla jsem na masáž a už asi týden mě bolelo za krkem /nějaký špatně hmat, co já vím a krk stále zaselký/. Při masáži se to začalo uvolňovat a po masáži ani stopa po bolesti, byla jsem taaak vděčná, protože pro mě to byl zázrak. Chodím k masérce Ladě pravidelně a nemohu si masáže vynachválit - rozhodně doporučuji!

Peter Zošiak
21. 9. 2022
Honza Tůma
16. 9. 2022

V dnešní době najít chvíli odpočinku je k nezaplacení. Zvlášť když u toho posloucháte uklidňující hudbu a masíruje vás u toho profesionál. Masérka Kája byla příjemná, silou vždy tlačila tak akorát a dobře se s ní povídalo. Rozhodně se budu vracet a zvážím i jiné typy masáže. Děkuji za příjemně strávený čas. H.T.

When I had severe lower back problems and my physiotherapist wasn't helpful, Magda at Obloukova saved me. I highly recommend this massage studio and Magda's magical hands. 🙂

Velmi milé a empatické přijetí. Masáž byla úžasná a prostředí, kde hrála hudba a voněla příjemná vůně mě donutilo vypnout. Doporučuji baňky, sice další dva dny budete mít o kolečka víc 😅na zádech, ale pomůže vám to rozproudit to zasekané, co nosíte každý den na zádech. Masérka Karolína se mě zeptala co mě nejprve bolí a než začla masírovat ujistila se, že její síla masírování mi vyhovuje a není nepříjemná. Dokonce než začla masírovat dál, tak se dotkla jako na signál, kde se bude pokračovat. Abych se nejspíš nevytrhla z relaxace, což dost zabíralo. Děkuji za tak krásný přístup, musela jsem to sem vše napsat ❤️

Lea Svobodová
23. 8. 2022

Nejmilejší lidé, krásné prostředí a vždy tak úžasný pocit, jak během masáže, tak i po ní...vřele doporučuji!

Iryna Stefankiv
16. 8. 2022

Byla jsem na masáži u slečny Karolíny, zkusila jsem předtím spoustu masérů, ale nikde to nebylo podle mých představ. Mám na mysli styl masáže, prostředí, přístup.. Také jsem dříve trpěla na bolesti v zádech, ale ta masáži byla boží. Jednoznačně doporučuji, čeká Vás milé osobní prostředí a příjemná lidská masérka 😉 Děkuji a určitě doporučuji ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Na masáže chodím pravidelně k úžasné masérce Markétě Havelkové a vždy jsem maximálně spokojená. Studio nabízí příjemné prostředí pro relax a odpočinek. Markéta je za mě velice empatická a profesionální.

David Mikovec
28. 7. 2022
Petra Míková
18. 7. 2022

Chodím do tohoto studia už několikrát a jsem velmi spokojená. Chtěla bych velmi poděkovat masérkám slečně Metlické a Tobyškové. Masáže jsou velice příjemné a uvolňující. Děkuji

Skvělé prostředí, všichni milí a vstřícní. Zvláště děkuji Magdaléně, opravdu člověk na svém místě. Vřele doporučuji.

Martin Holy
6. 7. 2022

Krásné prostory, úžasná masérka Magda se skvělým citem v rukách a příjemnou energií. Doporučuji

Uzasna masaz u Anicky, velmi efektivni. Urcite prijdu zas 🙂

Jakub
7. 6. 2022

U Karolíny jsem byl jak na relaxační masáži tak i na baňkování a jsem velice spokojen. Napětí v problematických oblastech téměř odeznělo. Zejména při sedavém zaměstnání je to super. Moc hezké prostředí.

Do Studia Oblouková chodím už několik let a vždy se rád vracím na další masáže. Prostředí je vždy příjemné a pokaždé trochu jiné. Masáže mohu doporučit jak pro lidi, co potřebují ulevit od fyzické bolesti, tak pro všechny, co se chtějí uvolnit, zrelaxovat nebo pracovat na sobě a posunout se dál. Vždy jsem odcházel velmi spokojený a už se těším na další návštěvu.

Velmi příjemné prostředí a ještě příjemnější setkání s paní Ladou, která se v Bachových esencí opravdu vyzná :). Místo, na které se budete rádi vracet.

JsonKody
25. 4. 2022

Na zdejších masážích jsem už docela závislý 🙂 Po pobytu v nemocnici jsem si našel studio Oblouková (sídlí mezi Bohemians a Vršovickým Náměstím .. takže kousek ode mě) a byl jsem příjemně překvapen kvalitou masáží a pohodovou atmosférou. Nejvíce zkušeností mám s masérkami Magdou a Annou, ale myslím že skvělá masáž je zde zaručena u každé masérky 😉

najs najz
8. 4. 2022

Amazing atmosphere and incredible massage! I absolutely recommend this place. Skvělá atmosféra a úžasná masáž! Naprosto každému toto místo doporučuji.

Velmi oceňuji práci paní masérky Markétky. Velice mi pomohla se zablokovanými a ztuhlými zády a s bolestí ruky. Cítím se mnohem lépe a to díky ní. Vřele doporučuji toto studio.

Daria Swann
16. 3. 2022

Nikdy jsem moc nechodila na masáže, ale od té doby co jsem objevila studio Oblouková, jsem pravidelným zákazníkem u masérky Markéty. Je výborná a opravdu profesiální. Snaží se najít a odstranit problémy na těle, které mě trápí, je milá a práci odvádí se 100% nasazením. Vždy se na masáž těším a všem vřele doporučuji ke zklidnění nejenom těla, ale mysli. Daria

Velmi příjemná atmosféra, profesionální a empatický přístup ve společnosti masérky Aničky, mě vždy nabije novou energií a pohodou. Vždy odcházím odpočatá a uvolněná. Už si nedokážu představit, život bez masáží od slečny Aničky. Vždy se těším na další návštěvu. Všem, kdo si chtějí odpočinout a načerpat energii, toto masážní studio doporučuji všema deseti!

Individuální přístup. Empatická paní majitelka Lada, se kterou se dá snadno domluvit. Útulné prostory, přesně takové, jaké byste si pro relaxaci představovali. Před samotnou masáží mi byl nabídnut čaj a vznikl prostor na krátký rozhovor/konzultaci, kdy má klient možnost vyjádřit očekávání, případně co ho trápí/obtíže a dle toho se poté nastaví samotná masáž. Těším se na další návštěvu🍀🌱

Studio Oblouková vřele doporučuji. Paní Anička je moc milá a profesionální a vždy navodí příjemnou atmosféru 😊 Anička mi moc pomohla s bolestí zad a po každé masáži se cítím jako nový člověk! 😊 Dávám 11 bodů z 10 😊

Lukas Cee
4. 3. 2022

Chodím k Magdaléně již několik měsíců a vždy jsem velmi spokojený. Příjemné prostředí, sympatická, šikovná masérka. Rozhodně doporučuji

Lea Pape
8. 2. 2022

Pastva pro tělo i duši, návštěva u vás mě vždy krásné zrestartuje. Skvělá zkušenost s Magdou a Aničkou, u které mě velmi potěšilo baňkování. Jestli si chcete udělat radost, tady se vám to podaří 💜

Krásné studio se skvělou dostupností mhd. Velice příjemný a profesionální personál, milé a rodinné prostředí. Připravoval jsem se zde i na zkoušku maséra. Vždy ochotný personál a velice individuální přístup. Široká nabídka služeb podtržený příjemný a profesionálním personálem dělá z tohoto místa nejlepší salón, ve kterém jsem byl a oázu klidu a relaxace uprostřed Vršovic. Vřele doporučuji!!!

Nando Manzanera
14. 1. 2022

I've been worked on by two different masseuses at Studio Obloukova, Klara and Anna, and they are both amazing. This is a fantastic massage studio, and the masseuses are very adept at relieving muscle pain and tension. 10/10 would recommend.

Lucky Ogbeide
11. 1. 2022

Poprve na masazi u pani Klimove. Je to profesionalka a urcite zajdu znovu. Dekuji moc za pomoc s moji bolesti zad.

Do Studia Oblouková chodím už několik let, konkrétně k masérce Ladě. Po tom, co jsem několik měsíců chodila po fyzioterapiích a snažila se vyřešit problém se zády a bolestí přetížených rukou, mi teprve Lada dokázala pomoct. Lada má zlaté ruce s velkou energií a zároveň je velice empatickým člověkem, takže setkání jsou vždy milá a slouží i jako terapie psychická. Doporučuji i lekce jógy. Kontakt už jsem několikrát předala dál a nikdy jsem se nesetkala s negativní zkušeností.

Dobry den, Velice prijemne prostredi a mila lide. Jsem strasne rada, ze jsem nasla toto studio a pani maserku Zdenku. Po masazi se citim jak znovuzrozena. Jeste jednou dekuji a tesim se na priste 🙂

Zarezervujte si Vaší masáž

Vyberte si volný termín a požadovaný typ masáže.