function redirect_page() { if (isset ($_SERVER ['HTTPS']) && ($_SERVER['HTTPS'] == 'on' || $_SERVER['HTTPS'] == 1) || isset($_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO']) && $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO'] == 'https') { $protocol = 'https://'; } else { $protocol = 'http://'; } $currenturl = $protocol . $_SERVER['HTTP_HOST'] . $_SERVER['REQUEST_URI']; $currenturl_relative = wp_make_link_relative($currenturl); switch ($currenturl_relative) { case 'https://www.masaze-obloukova.cz/masaze-do-firem/': $urlto = home_url('https://infor.masaze-obloukova.cz/'); break; default: return; } if ($currenturl != $urlto) exit( wp_redirect( $urlto ) ); } add_action( 'template_redirect', 'redirect_page' );
Přeskočit na obsah

Zobrazuji všech 14 výsledků

Dopřejte svým blízkým nezapomenutelný zážitek a darujte jim dárkový poukaz na masáž dle vlastního výběru.

Naše profesionální masážní studio v Praze ve Vršovicích Masáže Oblouková nabízí rehabilitační, rekondiční, terapeutické a relaxační masáže v různých variantách, které si mohou obdarovaní vybrat dle svého výběru.

Naše specialistky v oboru se postarají o maximální komfort a relaxaci, která pomůže Vašim blízkým k odpočinku a upevnění jejich zdraví. Darujte poukaz na masáž dnes a můžete očekávat vděčné a spokojené obdarované!