function redirect_page() { if (isset ($_SERVER ['HTTPS']) && ($_SERVER['HTTPS'] == 'on' || $_SERVER['HTTPS'] == 1) || isset($_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO']) && $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO'] == 'https') { $protocol = 'https://'; } else { $protocol = 'http://'; } $currenturl = $protocol . $_SERVER['HTTP_HOST'] . $_SERVER['REQUEST_URI']; $currenturl_relative = wp_make_link_relative($currenturl); switch ($currenturl_relative) { case 'https://www.masaze-obloukova.cz/masaze-do-firem/': $urlto = home_url('https://infor.masaze-obloukova.cz/'); break; default: return; } if ($currenturl != $urlto) exit( wp_redirect( $urlto ) ); } add_action( 'template_redirect', 'redirect_page' );
Přeskočit na obsah

Masáže do firem

Hledáte způsob,
jak odměnit své zaměstnance?

Odměňte své zaměstnance nadstandartní péčí, kterou předejdete nervům na pracovišti a zocelíte pracovní morálku. Zbývají nám 3 volná místa pro “masážní studio” přímo u Vás na pracovišti! Lehátko a profesionální masáž pod rukama zkušených expertů pravidelně na místě Vašeho pracoviště. Získejte pro své zaměstnance okamžité uvolnění od napětí pomocí pravidelné masáže.

Masáže do Vaší firmy

Ptáte se, jak zvýšit pracovní výkon, efektivitu a kreativitu na pracovišti na plné obrátky? Masáže ve firmě nejsou jen krátkodobým zpestřením pracovního dne, ale přináší dlouhodobou podporu pro tělo i mysl zaměstnanců.

Naše masáže jsou navrženy a uzpůsobeny tak, aby přinesly rychlou a efektivní úlevu od stresu a napětí, zlepšily krevní oběh a zvýšily produktivitu. S našimi flexibilními harmonogramy si mohou zaměstnanci snadno naplánovat svou masáž bez rušení pracovních povinností.

Nezáleží na tom, jaký má firma služební charakter, masáže jsou prospěšné téměř pro všechny. Pomůžeme vám vytvořit uvolněnou a pozitivní atmosféru, která podpoří zdraví a pohodu.

Věděli jste, že až 95% zaměstnanců pociťuje během svého života pocity vyhoření z práce, který může mít vážné důsledky pro zaměstnance i zaměstnavatele. Je důležité věnovat pozornost prevenci a řešení tohoto problému.

Rehabilitačně relaxační masáže

Můžete těšit na výjimečnou péči o tělo i mysl v podobě osvědčených technik rehabilitačně-relaxačních masáží, které dokážou poskytnout rychlou a efektivní pomoc při bolestech a ztuhlosti, zároveň i přivedou harmonii do Vaší mysli.

Po krátké konzultaci se naši odborníci zaměří na Vaše potřeby a vyberou pro Vás specializovanou masáž na míru. Zažijte kvalitní péči našeho profesionálního týmu ve známém prostředí Vaší firmy. Tělo a mysl si zaslouží tu nejvyšší péči a my Vám ji rádi poskytneme!

Odměňte své zaměstnance
nadstandartní péčí

Je na čase ukázat vašim zaměstnancům, že si vážíte jejich tvrdé práce a loajality. Nabídněte jim nadprůměrnou péči a vytvořte tak silnou vazbu mezi firmou a zaměstnanci.

Masáže přináší přesně to, co Vaši zaměstnanci potřebují k odpočinku, zlepšení produktivity a zvýšení kvality pracovního života. Nabídněte péči, která poskytnuje úlevu od stresu a napětí, zvyšuje krevní oběh a napomáhá koncentraci na práci.

Jak přesně masáže podporují zaměstnance k produktivitě?

Úleva od bolesti: Masáže mohou pomoci uvolnit napětí v zápěstích, pažích, ramenou, zápěstích a zad, což může pomoci snížit bolest a napětí.

Zlepšení krevního oběhu: Masáže mohou podpořit krevní oběh, což může pomoci zlepšit pohodu a únavu.

Snížení stresu: Masáže mohou snižovat stres a napětí, což může pomoci zlepšit náladu a úroveň energie.

Zvýšení koncentrace: Masáže mohou pomoci zlepšit koncentraci a soustředění, což může pomoci zaměstnancům vykonávat svou práci efektivněji.

Podpora duševního zdraví: Masáže mohou pomoci podpořit duševní zdraví a pohodu, což může pomoci zlepšit náladu a motivaci.

Podpora pevného zdraví: Masáže pomáhají odpočinout si a uvolnit se mentálně, což může podpořit jejich sebeuzdravující potenciál. Další výhodou je podpoření lymfatického systému odpovědného za sebeuzdravující funkce těla.

Tento efekt se projevuje v nižší míře absencí v práci a sníženou frekvencí nemocí a indispozic, což je zpětná vazba od spokojených zaměstnavatelů, s nimiž jsme již spolupracovali.

Všechny tyto výhody mohou zvyšují produktivitu, efektivitu práce a vyšší morálku. Lidé, kteří se cítí dobře a mají méně bolesti a stresu, jsou většinou více motivováni a produktivní. Stávají se také více loajální vůči své firmě, což může přispět k lepšímu dlouhodobému výsledku.

Co potřebuje Vaše firma pro poskytnutí benefitu pravidelné masáže?

Chcete překvapit i Vy své zaměstnance a poskytnout jim nadstandartní péči přímo v kanceláři?

 • 1 volná kancelář nebo místnost po dobu masáže (pro umístění lehátka)
 • zaměstnanci, kteří ocení kvalitní masáže a relaxaci během pracovního dne.
 • Ostatní už zajistíme my – profesionální masér/ka s vybavením, přenosné lehátko, rezervační systém pro objednávky, jednorázové prostředky aj.

PLATBA MOŽNÁ I POMOCÍ ZAMĚSTNANECKÝCH BENEFITŮ

Nabízíme flexibilní přístup k platebním podmínkám. Platbu přizpůsobíme potřebám firmy individuálně. Nabízíme možnost fakturace, platbu FKSP nebo pravidelnou platbu či využití benefitních služeb podle Vaší preference. V případě benefitních karet zajistíme platební terminál.

Je to pro Vaši firmu to pravé?

Zajímá vás, jaké jsou potřeby vašich zaměstnanců a jak bychom mohli zrovna vaší firmě pomoci s prevencí vyhoření a zlepšením produktivity?

Zanechte nám svůj email a my vám zašleme dotazník pro Vaše zaměstnance, který Vám dá jasnou odpověď! Pomozte svým zaměstnancům načerpat potřebnou relaxaci a podpořte jejich fyzické i duševní zdraví. A to přímo u Vás na pracovišti!

Zanechte nám prosím svůj email a my Vám obratem zašleme dotazník a další informace.

 • Správná postura těla při práci u PC
  Jak ovlivňuje držení těla zbytek našeho života? Dlouhodobá zátěž při stálé pozici a opakovaných pohybech (např. při práci za počítačem) může mít významný vliv na celkové držení těla. Právě typické pracovní pozice u … Více informací
 • Jak předejít stavu vyhoření?
  Jak předcházet stavu vyhoření? Jak už víte, pravidelné masáže jsou podporou pro udržení pevného zdraví a efektivity v práci. Využití masáží jako součást vašeho wellness benefitu může vést ke zlepšení vaší celkové fyzické … Více informací
 • Jaký vliv má držení těla na naší psychiku?
  Jaký vliv má držení těla na naší psychiku? Postura těla dokáže ovlivnit i mentální stav a psychické rozpoložení člověka. Řada studií poukazuje, že způsob držení těla má vliv na náladu a pocity. Postavení těla … Více informací

Zjistěte, jak hodnotí kvalitu desítky našich klientů

Děkujeme Vám za desítky pozitivních recenzí na Googlu i na Facebooku. Vaše spokojenost nám dodává energii na maximum a jsme rádi, že ji můžeme sdílet dál. Zanechte nám i Vy svou recenzi a pomozte nám poskytnout pozitivní zážitek i ostatním.

Velmi cením vstřícný a osobní přístup.

Dnes jsem byla poprve ve studiu Obloukova, nahodou jsem se dostala k Magde a byla to ta nejlepsi nahoda na svete. Bylo to jak vesmirnej vylet pohlazenim, doteky se dostavaly do hloubky, i kdyz byla masaz jemna a prijemna. Rozhodne doporucuju a k Magde urcite pujdu znovu❤️

Super!!!

Slečna Karolína byla skvělá, cítím se po masáži a příjemném povídání velmi uvolněně a klidně. 🙂

Tento salon mohu jen a jen doporučit! Vybrala jsem si maserku Magdu, kterou jsem poprosila, aby mi provedla důraznější masáž. Na pomoc si vzala i banky a já odcházela naprosto nadšená s odblokovanou krční páteří! Božííí, moc děkuju!!! Navíc mi skvěle vyhovuje i jejich objednavací systém, člověk nemusí nic složitě domlouvat, za pár kliknutí je hotovo.

Musím moc pochválit slečnu/paní masérku Aničku Metlickou. Její masáže jsou naprosto boží a relax je zaručený na 100%. Studio je čisté, hezké a v dobré lokalitě. Oceňuji rezervační systém online (i když by se hodilo trochu modernizace :D). Ceny jsou přívětivé. Salón znám z doporučení od mojí ségry a sama doporučuji dále kolegyním a kamarádům 🙂 Výhodou je možná platba kartou nebo hotovostí po masáži. Určitě se budu vracet jak jen to půjde! Děkuji!

Very good quality of service, skilled and knowledgeable staff. I highly recommend, whether you need a pain relief or just want to have a good relaxing massage.

Máte toho za celý pracovní týden plné brýle? Jste ve stresu, nevíte kam dřív skočit a když už tak skáčete, máte z toho zablokovaná či ztuhlá záda, která pak způsobí i silné bolesti hlavy? Já jo.. a tak jsem stále hledala místo, které mi opravdu způsobí to, že se budu cítít Božsky. Našla jsem ho a hlavně jsem našla slečnu masérku - Magdu Tobyškovou! Tahle drobounká slečna má kouzelné ručičky a je neuvěřitelná! Čekala jsem, že nemůže mít takovou ,,páru", ale to jsem se tedy spletla 😀 Zbavila mě na dlouhou dobu migrén, se kterými v podstatě žiju celý život. Cítí přesně, kde je třeba více síly a kde zase méně, díky tomu jsem měla pocit, že ze studia neodcházím, ale odlétám.. Byla jsem u ní 2x a potřebuju zase, je to návykové 🙂 a člověk se přeci musí mít rád! Děkuji!

Masáže si obvykle nedopřávám, ale tady má mysl i tělo odplulo na vlnkách a vůni řeky Gangy a hlavně ve zkušených rukách empatické Lady. Na vše bylo dostatek času, včetně popovídaní u čaje. Domů jsem odcházela celá uvolněná, navoněná a natěšená na příště.

Pro návštěvu masážního studia jsem rozhodl po mírném váhání. Rozhodující pro první krok bylo doporučení mých přátel. Na základě mých předchozích zkušeností z občasných masáží jsem zprvu měl jisté pochybnosti a ovládaly mne myšlenky „co mi to vlastně dá, zda to potřebuji, se snesitelnou bolestí někde na těle se přeci dá žít, občasné píchnutí či namožení zad při fyzické námaze přece patří k životu, vždyť po masáži jsem se pak cítil jako zbytý a více mě tělo bolelo po masáži než před ní, zda to nejsou vyhozené peníze atd.“ Zkrátka jsem „neměl“ explicitní potřebu „být masírován“. Jak jsem se mýlil… Obavy a pochybnosti však byly brzy rozptýleny hned při návštěvě studia. Příjemně mě překvapilo čisté prostředí, úvodní sezení s profesionální masérkou paní Mgr. Válkovou, kdy jsme prodiskutovali stav „těla a duše“ a moje očekávání. Vykonávám pro dnešní dobu typické zaměstnání – sezení u počítače, časté jízdy autem po Praze, stres. Nechal jsem volbu masáže zprvu na masérce a po první masáži jsem se cítil jako znovuzrozený, stres a celkové napětí bylo pryč. Chtělo se mi létat… Samozřejmě jsem účinky masáže cítil avšak převládaly příjemné pocity a harmonie celého těla. Masážní studio nyní navštěvuji pravidelně a postupně „ladíme“ způsoby masáží, na sobě cítím pozitivní účinky. Jsem založen spíše „materialisticky“ a poznávání potenciálu vnitřní energie je velkým překvapením. Rozhodně doporučuji a váhavcům radím: Vyzkoušejte…. Těším se opět na další návštěvu Studia Oblouková. Děkuji.

Velice prijemne, utulne prostredi, plne energie, ktere je na dostupnem miste. Slecna Marketa je moc mila a sikovna maserka, ktera mi pomohla od velke a suzujici bolesti zad. Doporucuji vsem, kteri hledaji profesionalni pristup a relaxaci.

Jako profesionální cyklista, který ujede přes 2000 km na kole za měsíc, vždy velmi ocením profesionální služby a velmi příjemné prostředí tohoto masážního studia. Navštěvuji slečnu Magdu, vždy jsem velmi spokojený a příjemně uvolněný. Určitě doporučuji všem, slečna Magda je opravdu profesionálka na svém místě. Děkuji a brzy se rád navrátím.

V tomto studiu se mi stal skutečně krásný zážitek. Šla jsem na masáž a už asi týden mě bolelo za krkem /nějaký špatně hmat, co já vím a krk stále zaselký/. Při masáži se to začalo uvolňovat a po masáži ani stopa po bolesti, byla jsem taaak vděčná, protože pro mě to byl zázrak. Chodím k masérce Ladě pravidelně a nemohu si masáže vynachválit - rozhodně doporučuji!

V dnešní době najít chvíli odpočinku je k nezaplacení. Zvlášť když u toho posloucháte uklidňující hudbu a masíruje vás u toho profesionál. Masérka Kája byla příjemná, silou vždy tlačila tak akorát a dobře se s ní povídalo. Rozhodně se budu vracet a zvážím i jiné typy masáže. Děkuji za příjemně strávený čas. H.T.

When I had severe lower back problems and my physiotherapist wasn't helpful, Magda at Obloukova saved me. I highly recommend this massage studio and Magda's magical hands. 🙂

Velmi milé a empatické přijetí. Masáž byla úžasná a prostředí, kde hrála hudba a voněla příjemná vůně mě donutilo vypnout. Doporučuji baňky, sice další dva dny budete mít o kolečka víc 😅na zádech, ale pomůže vám to rozproudit to zasekané, co nosíte každý den na zádech. Masérka Karolína se mě zeptala co mě nejprve bolí a než začla masírovat ujistila se, že její síla masírování mi vyhovuje a není nepříjemná. Dokonce než začla masírovat dál, tak se dotkla jako na signál, kde se bude pokračovat. Abych se nejspíš nevytrhla z relaxace, což dost zabíralo. Děkuji za tak krásný přístup, musela jsem to sem vše napsat ❤️

Nejmilejší lidé, krásné prostředí a vždy tak úžasný pocit, jak během masáže, tak i po ní...vřele doporučuji!

Byla jsem na masáži u slečny Karolíny, zkusila jsem předtím spoustu masérů, ale nikde to nebylo podle mých představ. Mám na mysli styl masáže, prostředí, přístup.. Také jsem dříve trpěla na bolesti v zádech, ale ta masáži byla boží. Jednoznačně doporučuji, čeká Vás milé osobní prostředí a příjemná lidská masérka 😉 Děkuji a určitě doporučuji ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Na masáže chodím pravidelně k úžasné masérce Markétě Havelkové a vždy jsem maximálně spokojená. Studio nabízí příjemné prostředí pro relax a odpočinek. Markéta je za mě velice empatická a profesionální.

Chodím do tohoto studia už několikrát a jsem velmi spokojená. Chtěla bych velmi poděkovat masérkám slečně Metlické a Tobyškové. Masáže jsou velice příjemné a uvolňující. Děkuji

Skvělé prostředí, všichni milí a vstřícní. Zvláště děkuji Magdaléně, opravdu člověk na svém místě. Vřele doporučuji.

Krásné prostory, úžasná masérka Magda se skvělým citem v rukách a příjemnou energií. Doporučuji

Uzasna masaz u Anicky, velmi efektivni. Urcite prijdu zas 🙂

U Karolíny jsem byl jak na relaxační masáži tak i na baňkování a jsem velice spokojen. Napětí v problematických oblastech téměř odeznělo. Zejména při sedavém zaměstnání je to super. Moc hezké prostředí.

Do Studia Oblouková chodím už několik let a vždy se rád vracím na další masáže. Prostředí je vždy příjemné a pokaždé trochu jiné. Masáže mohu doporučit jak pro lidi, co potřebují ulevit od fyzické bolesti, tak pro všechny, co se chtějí uvolnit, zrelaxovat nebo pracovat na sobě a posunout se dál. Vždy jsem odcházel velmi spokojený a už se těším na další návštěvu.

Velmi příjemné prostředí a ještě příjemnější setkání s paní Ladou, která se v Bachových esencí opravdu vyzná :). Místo, na které se budete rádi vracet.

Na zdejších masážích jsem už docela závislý 🙂 Po pobytu v nemocnici jsem si našel studio Oblouková (sídlí mezi Bohemians a Vršovickým Náměstím .. takže kousek ode mě) a byl jsem příjemně překvapen kvalitou masáží a pohodovou atmosférou. Nejvíce zkušeností mám s masérkami Magdou a Annou, ale myslím že skvělá masáž je zde zaručena u každé masérky 😉

Amazing atmosphere and incredible massage! I absolutely recommend this place. Skvělá atmosféra a úžasná masáž! Naprosto každému toto místo doporučuji.

Velmi oceňuji práci paní masérky Markétky. Velice mi pomohla se zablokovanými a ztuhlými zády a s bolestí ruky. Cítím se mnohem lépe a to díky ní. Vřele doporučuji toto studio.

Nikdy jsem moc nechodila na masáže, ale od té doby co jsem objevila studio Oblouková, jsem pravidelným zákazníkem u masérky Markéty. Je výborná a opravdu profesiální. Snaží se najít a odstranit problémy na těle, které mě trápí, je milá a práci odvádí se 100% nasazením. Vždy se na masáž těším a všem vřele doporučuji ke zklidnění nejenom těla, ale mysli. Daria

Velmi příjemná atmosféra, profesionální a empatický přístup ve společnosti masérky Aničky, mě vždy nabije novou energií a pohodou. Vždy odcházím odpočatá a uvolněná. Už si nedokážu představit, život bez masáží od slečny Aničky. Vždy se těším na další návštěvu. Všem, kdo si chtějí odpočinout a načerpat energii, toto masážní studio doporučuji všema deseti!

Individuální přístup. Empatická paní majitelka Lada, se kterou se dá snadno domluvit. Útulné prostory, přesně takové, jaké byste si pro relaxaci představovali. Před samotnou masáží mi byl nabídnut čaj a vznikl prostor na krátký rozhovor/konzultaci, kdy má klient možnost vyjádřit očekávání, případně co ho trápí/obtíže a dle toho se poté nastaví samotná masáž. Těším se na další návštěvu🍀🌱

Studio Oblouková vřele doporučuji. Paní Anička je moc milá a profesionální a vždy navodí příjemnou atmosféru 😊 Anička mi moc pomohla s bolestí zad a po každé masáži se cítím jako nový člověk! 😊 Dávám 11 bodů z 10 😊

Chodím k Magdaléně již několik měsíců a vždy jsem velmi spokojený. Příjemné prostředí, sympatická, šikovná masérka. Rozhodně doporučuji

Pastva pro tělo i duši, návštěva u vás mě vždy krásné zrestartuje. Skvělá zkušenost s Magdou a Aničkou, u které mě velmi potěšilo baňkování. Jestli si chcete udělat radost, tady se vám to podaří 💜

Krásné studio se skvělou dostupností mhd. Velice příjemný a profesionální personál, milé a rodinné prostředí. Připravoval jsem se zde i na zkoušku maséra. Vždy ochotný personál a velice individuální přístup. Široká nabídka služeb podtržený příjemný a profesionálním personálem dělá z tohoto místa nejlepší salón, ve kterém jsem byl a oázu klidu a relaxace uprostřed Vršovic. Vřele doporučuji!!!

I've been worked on by two different masseuses at Studio Obloukova, Klara and Anna, and they are both amazing. This is a fantastic massage studio, and the masseuses are very adept at relieving muscle pain and tension. 10/10 would recommend.

Poprve na masazi u pani Klimove. Je to profesionalka a urcite zajdu znovu. Dekuji moc za pomoc s moji bolesti zad.

Do Studia Oblouková chodím už několik let, konkrétně k masérce Ladě. Po tom, co jsem několik měsíců chodila po fyzioterapiích a snažila se vyřešit problém se zády a bolestí přetížených rukou, mi teprve Lada dokázala pomoct. Lada má zlaté ruce s velkou energií a zároveň je velice empatickým člověkem, takže setkání jsou vždy milá a slouží i jako terapie psychická. Doporučuji i lekce jógy. Kontakt už jsem několikrát předala dál a nikdy jsem se nesetkala s negativní zkušeností.

Dobry den, Velice prijemne prostredi a mila lide. Jsem strasne rada, ze jsem nasla toto studio a pani maserku Zdenku. Po masazi se citim jak znovuzrozena. Jeste jednou dekuji a tesim se na priste 🙂

Jsou místa, na která se rádi vracíte. Jsou lidi, od kterých neradi odcházíte a je energie, které se nemůžete nasytit. Již několik let se do Studia Oblouková pravidelně stahuji jako ke svému zdroji energie, inspirace a uvolnění. Pokud hledáte holistický přístup ve své pravé podstatě, gratuluji, právě jste našli. Paní Lada je pro mě esence empatie a harmonie. Její masáže a pro mě nepochopitelně dokonalý a vnímavý dotek, který jakoby scanoval a rentgenoval celé mé tělo, mi nesčetněkrát pomohl a vyloženě mě postavil zpět na nohy. Na masáže chodím pravidelně každých 14 dní už 4 roky a neměnila bych. Kombinace relaxační masáže a masáží lymfatických udělaly s mým tělem a psychikou doslova zázraky. Člověk občas neví, co se v něm skrývá, dokud na sebe opravdu nenarazí .) Děkuji za místa, jako je toto, které si mě prostě přitáhlo jak magnet a ne a ne se pustit! A vím, že se ještě nějakou dobu přitahovat budeme :).

Anna released muscle tension with a very relaxing back massage and cupping. First try in the massage studio and no regrets! Will come back for more 🙂

Chodím do studia na těhotenskou masáž už druhé těhotenství. Velice kvalitní služby, individuální přístup. Určitě doporučuji pro těhotné, opravdu si zde odpočinete a naberete potřebné síly.

Výborné masáže,příjemná atmosféra a profesionální přístup..doporučuji

Masážní studio Oblouková je pro mě místem, kam si chodím pro totální restart. Je to jako navštívit oázu, svatyni, kde se mohu setkat sama se sebou a pod laskavými doteky se rozpustit do hlubokého prožitku uvolnění a relaxace. Je to jemné a příjemné prostředí s maximálně empatickým a profesionálním přístupem. Masáž jde do hloubky a individuální přístup vám nabídne přesně to, co potřebujete... Mohu jen doporučit!

Chodim ke slecne Markete Havelkove a jsem opravdu velice spokojena. Slecna je profesional kazdym coulem. Masaz je kvalitni, prijemne a vonave prostredi, dobra dopravni dostupnost,...Mohu jen doporucit :-).

Za svůj život jsem již vyzkoušel spoustu masérských studií a spousty masáží. Ale až v tomto studiu jsem našel přesně to, co jsem od masáže očekával. Mám zakoupené již druhé předplatné a rozhodně tím nekončím. Absolutně mě nadchla profesionální, vstřícná a rychlá komunikace s paní Ladou, která reaguje okamžitě na jakýkoli dotaz a vždy je neuvěřitelně milá. A teď k masážím. Když jsem poprvé uviděl slečnu Magdu, tak jsem byl lehce skeptický, protože je to drobná, milá dívka a já osobně preferuji silovou masáž. Ale co mě čekalo na lehátku jsem ještě nikdy nezažil! Požádal jsem o silovou masáž a dostal jsem přesně to, co jsem chtěl. Slečna Magda doslova mate tělem a má v sobě neuvěřitelnou sílu a energii, kterou je schopna klientovi předat se vší parádou. Nechápal jsem, kde se v těch jemných prstech dokáže nahromadit taková síla. Jindy jsem požádal a jemnější masáž a opět jsem dostal přesně to, co jsem chtěl. Se slečnou Magdou jsem naprosto spokojen a mohu ji jen a jen doporučit. Vždy od ní odcházím jako nový člověk. PS.: pokud jste urostlejší muž a hledáte silovou masáž stejně jako já, doporučuji se objednat ke slečně Magdě a jsem si jistý, že Vás rozhodně nezklame. A nebojte se ji ani jako žena, protože slečna Magda umí být i jemná a empatická. Toto studio mohu z vlastní zkušenosti jen a jen doporučit, protože já už jinam chodit nebudu.

Po dnesni masazi od Anicky se hned objednavam na dalsi:) Masaz skvele prizpusobena moji aktualni zdravotni situaci, prijemna hudba, vyhrivane lehatko, vonavy olej - nechtelo se mi odejit:) Rozhodne doporucuji.

Dnes jsem si doprala masaz u slecny Anicky a byla jsem uplne nadsena! Anicky andelske ruce maji uzasny cit a lecivy dotek. Nechtela jsem, aby masaz skoncila, jak prijemne to bylo a po odchodu jsem se citila jako na oblacku 🙂 V maserne je prijemna atmosfera, vyhrivane a pohodlne lehatko, krasne dekorace a vsude to hezky voni. Urcite se k Anicce brzy vratim a mohu ji jen a jen doporucit vsem, ktere trapi at uz nejaky problem na tele, tak tem, kteri si chteji jednoduse doprat cas pro sebe, a chteji udelat neco dobreho pro sve telo a dusi 😊

Nenápadná, drobná, ale výtečná masérka, slečna Magdalena. Po dlouhé době jsem opět našla fantastickou masérku. Slečna Magdalena mi byla doporučena jako kvalitní masérka, která zvládne také silovou masáž, která pomůže od bolesti zad. Když jsem ji viděla osobně, nebyla jsem si jistá, zda tato drobná dáma si poradí s náročnější silovou technikou a rozmasíruje ztuhlé záda. Neuvěřitelné kolik tato drobná osůbka má v sobě síly. Opravdu umí namasírovat větší intenzitou a hloubkově. Mohu jenom doporučit.

Na masáže chodím pravidělně a vždy ji masírka přizpůsobí podle toho co mě aktuálně trápí. Příjemné prostředí a profesionální přístup. Doporučuji přijít.

Studio Oblouková je velice sympatické a příjemné místo se vzdělanými lidmi. Jsem se službami velmi spokojená. Individuální přístup ke každému zákazníku je skvělý.

100/10 ! Amazing Heath massage, super nice atmosphere, great contact with studio +english speakers 🙂 Recommend and defineitly come back 🙂

Na masáže k Ladě do studia Oblouková chodím pravidelně již několik let. Nikde jinde jsem nenašla to, co jsem předtím roky hledala a co si myslím, že má skutečně dobrá masáž přinést –úlevu na těle i na duši. Lada oplývá výjimečnou schopností naladit se na člověka, jeho celkové rozpoložení – tělesné i duševní. Díky své schopnosti empatie dokáže často i beze slov rozpoznat, co člověk potřebuje. V intimní atmosféře důvěry se tak nemusím bát se otevřít a uvolnit se a užívat si naplno péče, které se mi dostává a skrze dotyk a vůně umožnit svému tělu i duši se uzdravovat.

Příjemná atmosféra, prostředí, masérka i příjemný pocit po masáži.

Studio mohu vřele doporučit. Velmi dobrá domluva. Masérka Magda je profesionální a skutečně šikovná, pomohla mi mnohokrát uvolnit záda a zatuhlé svaly. Nebojí se přitlačit, ale ať už jsem chtěl v tichu relaxovat nebo si u masáže popovídat, setkal jsem se jen s milým přístupem. Studio je čisté a příjemně zařízené.

Byla jsem na masáži u Aničky a bylo to naprosto úžasné! Anička je sluníčko s neskutečnou sílou v rukách, a hlavně moc dobře ví, co dělá. 🙂 Rozhodně hodlám chodit pravidelně!

Když něco bolí tak kam jít, Když vás něco trápí tak kam jít, a když vás nic nebolí a ani netrápí tak kam jít? No přeci masáže OBLOUKOVÁ....... Pro mně top:-) Krásný den a úsměv na tváři..

Pro me je studio profesionalni, laskyplny prostor plny pece. Maserka Zuzka me provedla silnou technikou De-armouring, ktera sla do hloubky s presahem do emocniho tela. Zuzka pracuje velmi citlive a silne. Technika mi pres fyzicke telo otevrela procesy, ktere sly hodne do hloubky. Vnimala jsem, ze se otevrela temata ulozena hluboko pod temi, ktere byly jiz zpracovany na ruznych kurzech. Proces jel po nekolik dni. Uvolneni emocniho napeti prineslo ulevu. Velke diky,Zuzko 🙂

Skvela masaz u Anicky M. 🙂 doporucuji vsem, kteri hledaji studio, kde se vam krome masaze dostane celkove relaxace - vune, hudba, svetlo, prostredi. Anicka je evidentne profik se spoustou zkusenosti, protoze se o me postarala komplexne (nenamasiruje pouze tu jednu bolavou cast, vi odkud bolest vychazi). Dekuju taky sama sobe, ze jsem si doprala tento cas pro sebe:-) prijdu znova!

Na pani Ladu jsem dostala doporučení a nemůžu si ji vynachválit, je to pro mne anděl, který mi pomohl v nelehké situaci. Její empatičnost je úžasná. Dneska jsem byla na harmonizační těhotenské masáži, která byla naprosto skvělá a odpočinková. Návštěvu v tomto studiu mohu jen doporučit🤗

Šla jsem na masáž se silně zablokovanými zády, nahrbená, s pocity mravenčení v boku a špatným spaním od zablokovaného krku. Od slečny Magdy jsem odcházela s velkou úlevou, v noci jsem po dlouhé době dobře spala a ráno se probudila odpočatá. A druhý den jsem si při chůzi uvědomila, že jdu vzpřímeně s rameny povolenými, ne jako dřív zatuhlými a skoro u uší! Došlo i ke zmírnění pocitů mravenčení. Moc děkuji a těším se na další (udržovací) návštěvu.

Pěkné prostředí, profesionální přístup. Jen na citlivých/problematických místech (lýtka) nedokázala dostatečně ubrat. Nejspíše to nebyla chyba masérky, prostě byla příliš namožená a dost to bolelo - i když tvrdila, že používá max 10 % tlaku. Myslel jsem, že masáž pomůže...

Naprosto úžasné prostředí. Milá, půvabná a profesionální masérka dokázala rozmasírovat svalstvo na noze které bolelo již několik let. Vřele doporučuji ať už lidem, kteří se chtějí zbavit bolesti, nebo těm co si chtějí odpočinou, zrelaxovat a mít další úžasný mimotělní zážitek.

Krásné a milé prostředí vytvořeno úžasnými lidmi. Po masáži vždy cítím, že paní masérka Lada přesně odhadla na čem bylo potřeba pracovat. Výborně se nacítí, dopřeje úžasnou péči a vytvoří prostor, kde se klient může naprosto uvolnit. Poradí a pomůže jak po fyzické, tak i psychické stránce. Naprosto doporučuji.

Bylo to naprosto perfektní!!! Děkuju moc!!! Jsem naprosto nadšená!!

Pokiaľ hľadáte masáž s presahom i za fyzické telo, môžem vrelo doporučiť Ladu Válkovú. Nie je bežné v masérskych štúdiách, aby masér dokázal nacítiť i energetické pole klienta a napomohol aktivácii už pripravených a dozretých vnútorných pochodov. Oceňujem Ladin jemnocit a super extra starostlivosť. Je jasne cítiť, že svoju prácu robí s láskou a vášňou a s otvoreným vnímavým srdcom. Moje telo i zmysly boli plne uspokojené - intenzitou a hravosťou dotyku mne absolútne na mieru, vôňami esenciálnych olejov, lávovými kameňmi, zvonkohrami a skvelo zvolenou hudbou do podmazu. Jediné, čo ma trochu rušilo, bol občasný ruch za dverami na chodbe. Lada ma široký záber znalostí a skúsenosti ako vo fyzickej, tak i energetickej práci s telom. Vnímam u nej profesionalitu, bezpečie a kapacitu poradiť si s otvorením prípadných vnútorných procesov u klienta a ustáť ich.

Dnes jsem byl po druhé na hodinové masáži a musím ocenit velmi přívětivé prostředí i personál studia. Slečna masérka Lenka provedla skvělou práci, po příchodu domů se cítím velmi příjemně a uvolněně. Oceňuji individuelní přístup k potřebám, vnímavost a zápal pro práci. Je to skutečně zážitek, když se člověk položí s důvěrou do kvalitních rukou, nechá je pracovat a jen uvolní svou mysl ... To je jiný vesmír. Méně příjemný je pak návrat z tohoto vesmíru do běžné reality a ruchu života, když je masáž u konce. Bohužel nic není nekonečné - naštěstí vše si lze zopakovat, těším se příště znovu 🙂

Velmi příjemné studio se skvělým personálem. Majitelka se vždy skvěle nacítí na klienta a pomůže, jak je právě potřeba. Využila jsem zatím 2x službu namíchání Bachových esencí a vždy mě maximálně vyslechla a dokázala přesně poradit co a jak a hlavně esence opravdu pomohly tam, kde jsem si přála. Doporučuju všema deseti 🙂

Dnes jsem poprvé navštívil, nemám tolik zkušenosti s masáží ale byl jsem spokojený …příjemné prostředí….Masérka Anna je sympatická slečna a podle první masáže velice šilovná, moje nohy se opět cítí nabitě😁

Dobrý den, při hledání masáží jsem narazila na Vaše studio. Vybrala jsem si masérku Magdu a byla jsem příjemně překvapená. Konečně jsem si připadala, že masáž má slibovaný efekt. K Magdě jsem se hned s nadšením vrátila a opět bylo vše perfektní.

Slečna Anička provedla velice profesionální masáž zad a šíje, naprosto přesně určila blokády, které mi způsobují bolest hlavy. Na závěr přidala antistresovou masáž hlavy a reflexní masáž plosek nohou. Budu k ní chodit pravidelně!

Byla jsem poprvé ve Studiu Oblouková u slečny/paní Aničky a byla jsem naprosto spokojená! Objednávám se znovu:)

Masáže z Obloukové od slečny Anny jsou ozdravující a doslova oživující. A navíc je to zážitek. Anna se umí vcítit - jakoby věděla, co moje tělo potřebuje a kde je "zakopaný pes". Je evidentně odborník, ale připadá mi, že dává na intuici, masíruje tak hezky přirozeně, takže každá masáž je eňo ňuňo, prostě dokonalá. Slečna Anna je velmi milá a tak hezky komunikativní, ne zahlcující, přirozená, vyrovnaná. V rukách má neuvěřitelnou sílu, ale přitom dokáže masírovat velmi jemně až něžně. Nejlepší a nejpříjemnější masérka, kterou jsem kdy měl... a navíc nejhezčí 😀 Moc doporučuji a už se těším na nějakou další masáž 🙂

Do studia chodím pravidelně k masérce Anně Metlické a vždy je tato návštěva balzámem pro celé tělo i mysl. Profesionální přístup s jemnými, ale precizními pohyby uvolní celé tělo tak, že se nechce ani odcházet. Po zkušenostech doporučuji masáž minimálně 90 minut, která obsáhne úplně celé tělo. Masérka se přizpůsobí přáním a potřebám klienta, který přichází buď s problémem nebo si je vědom dlouhodobých problémů, které mohou nastat během běžného dne. Dlouho jsem v Praze hledal profesionální masérku s lidským přístupem. Jsem rád, že v tomto studiu jsem našel Annu, která ví, co dělá a uvolní každý sval na mém těle!

Do studia chodim jen k maserce Anicce, nicmene si ji nemuzu vynachvalit - super komunikace, vzdy vysla vstric, pomohla s akutnim problemem a dala mi zada do kupy. velky dik 🙂

K p. Ladě jsem prvně přišla kvůli dlouhodobě bolavým zádům. Odcházela jsem téměř bez bolesti, podpořena tejpy a doporučením, jak se svým tělem pracovat. Po 14ti dnech mi bylo dobře a bolest se už nevrátila! Lada má úžasnou schopnost řešit příčinu a ne jen následky, komplexně a to všechno v milém a bezpečném prostředí.

Po několika návštěvách p. Lady cítím obrovskou úlevu od dlouhotrvajících bolestí krční páteře a zad. Oceňuji příjemné prostředí a profesionální individuální přístup. Po masáži se cítím jako znovuzrozená a pozoruji přetrvávající efekt. Těším se na další a moc děkuji!

Navštívila jsem studio na základě recenzí, a pro mne dobré docházkové vzdálenosti ze zaměstnání. Ve studiu na mne čekalo velmi příjemné prostředí s milou a profesionální masérkou Annou. Masáž jsem měla objednanou na 60 minut. Čas byl dodržen a perfektně jsem se zrelaxovala a uvolnila. Studio maximálně doporučuji, jak pro skvělou cenu, tak pro kvalitu poskytovaných služeb.

Trpím na bolesti zad a šíje, po každé návštěvě u masérky Anny se mi neuvěřitelně uleví... Docházím pravidelně, kromě masáže zad a šíje doporučuji masáž hlavy, obličeje, rukou, a nedám dopustit na reflexní masáž chodidel.👍 Vždy zrelaxuje mé tělo i duše, na chvíli zapomenu na starosti všedních dní...🙂

Bomba 😀 ještě teď celá bolím 🙂 děkuji Anno

Oceňuji příjemné prostředí a profesionalitu. 2x měsíčně navštěvuji maserku Magdu a vždy odchazim jako znovuzrozena. A co víc, bolesti zad odeznely. Všem doporučuji!

Masážní studio Oblouková všem velmi doporučuji, úžasná voňavá atmosféra, citlivý lidský přístup a kvalitní masáže spolu s příjemnou relaxací. Děkuji, Váš vděčný klient Míla

Velmi příjemné prostředí, skvělý přístup a profesionalita. Vždy odcházím jako znovuzrozená a to nejen na těle, ale i na duši. Cením si individuálního přístupu, vstřícnosti a výborné komunikace. Mohu jen doporučit

Vždy odcházím jako znovuzrozena. Příjemné prostředí, úžasné služby. Děkuji dámy.

Velice příjemná návštěva a masáž od slečny Anny :-). Vřele doporučuji.

Ve studiu jsem absolvovala individuální masérský kurz. Kurz byl obsáhlý, vedený velmi profesionálně a komplexně. Setkala jsem se se vstřícností, flexibilitou a ryze individuálním přístupem. Doporučuji studio pro jeho celostní zaměření, které je stoprocentně orientováno na spokojenost zákazníka.

Perfect! Úžasná masáž podle přání a potřeb, která na bolavé svaly a krk opravdu pomohla.

Jsem už několik let pravidelnou zákaznicí a nikdy jsem návštěvy nelitovala, právě naopak. Vždy se sem moc těším!

I s rehabilitacemi mám časté blokády zad a krku. Do Studia Oblouková se vracím minimálně jednou za měsíc už několik let a stalo se samozřejmostí. Vstřícnost majitelky a výborná práce Aničky, která vždy najde problémová místa a vždy odcházím uvolněná, spokojena a s barvou jak fialka. 🙂 Díky za to. 🍀 Lenka P.

Masáže v tomto studiu vřele doporučuji. Příjemné prostředí, výborná masérka Markéta. Vždy odcházím plně zregenerovaná a odpočatá. Jako nová 🙂

Masérka Magda perfektně a profesionálně provádí masáž zad a šíje. Už se těším, až skončí lockdown. Klient Roman Smolík

Studio v Obloukové navštěvuji již několik let a vždy se zde dostalo laskavé pomoci mně i mým blízkým. Všechny terapeutky z tohoto studia, které jsem měla možnost poznat, mají individuální a velmi pečlivý přístup ke každému klientovi. Zdravotní potíže řeší vždy komplexně. Moje srdečné poděkovaní patří především Ladě Králové, která dokáže léčit tělo i duši. Její masáže jsou kombinací vysoké profesionality i lidského přístupu. Jedná se o velmi příjemný a relaxační zážitek s výsledným efektem jako po dokonalé měsíční dovolené:-) Poslední dobou mně mimo chronických potíží s krční páteří pomáhá i s alergií a dlouhodobým kašlem (pravděpodobně po prodělaném covidu) prostřednictvím Bachových esencí, které jsou naprosto znamenité.

Je Vaším přáním, aby i Vaše firma byla místem, kam se lidé rádi a s úsměvem vracejí? Právě pro Vás máme skvělou zprávu! Nyní máte možnost získat masáže přímo ve vaší firmě a zlepšit tak pracovní prostředí pro všechny.

Rezervujte si nezávazný hovor a my Vám rádi představíme a přizpůsobíme služby přesně podle vašich individuálních potřeb. Umožněte svým zaměstnancům to nejlepší!