function redirect_page() { if (isset ($_SERVER ['HTTPS']) && ($_SERVER['HTTPS'] == 'on' || $_SERVER['HTTPS'] == 1) || isset($_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO']) && $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO'] == 'https') { $protocol = 'https://'; } else { $protocol = 'http://'; } $currenturl = $protocol . $_SERVER['HTTP_HOST'] . $_SERVER['REQUEST_URI']; $currenturl_relative = wp_make_link_relative($currenturl); switch ($currenturl_relative) { case 'https://www.masaze-obloukova.cz/masaze-do-firem/': $urlto = home_url('https://infor.masaze-obloukova.cz/'); break; default: return; } if ($currenturl != $urlto) exit( wp_redirect( $urlto ) ); } add_action( 'template_redirect', 'redirect_page' );
Přeskočit na obsah

Masážní služby


Masážní služby

V centru pražských Vršovic najdete oázu klidu. Máte na výběr z mnoha masážních technik, které ve Studiu Oblouková ovládáme.

Pro více informací, jak to v našem studiu chodí pokračujte prosím na stránku o studiu.Masáže se mohou stát kvalitní podporou na cestě k sobě samým.
Pozitivně působí nejen na naše smysly a tělo, ale především na nitro – duši každého z nás.
Masáže jsou jedinečné svým specifickým výběrem různých technik ze všech koutů světa.
Masáže, které u nás najdete v sobě nesou léčivý, ochranný, sebe uzdravující a podporující potenciál.

Typy nabízených masáží

RELAXAČNÍ MASÁŽE

Uvolněte své tělo a ponořte se do hlubokého klidu a relaxace. U všech z 5 relaxačních masáží si můžete u nás vybrat aromaterapii pro zesílení Vaší relaxace.

↓ Více informací

REHABILITAČNÍ MASÁŽE

Zmírněte napětí ve Vašich svalech. Masáž zlepšuje lokální prokrvení a podporuje průtok lymfatických cest. Na výběr máte ze 7 rehabilitačních masáží.

↓ Více informací

TERAPEUTICKÉ MASÁŽE

Uvolněte své tělo i duši. Nabízíme celkem 3 typy terapeutických masáží, které přinesou pohlazení na duši i klidnou mysl. Možnost doplnění Bachovými esencemi.

↓ Více informací

Konzultace
Bachovy esence

Nabízíme osobní konzultace a přípravu Bachovo esencí Vám na míru.

Jednotlivé esence pomáhají řešit a pročistit soubor určitých pocitů (např. silný strach, hluboký pocit vzteku, netrpělivost a další) a nechtěných vzorců chování.

Dokáží harmonizovat mysl a tím dlouhodobě ovlivňovat fyzické zdraví člověka a jeho obranyschopnost a imunitu.