function redirect_page() { if (isset ($_SERVER ['HTTPS']) && ($_SERVER['HTTPS'] == 'on' || $_SERVER['HTTPS'] == 1) || isset($_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO']) && $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO'] == 'https') { $protocol = 'https://'; } else { $protocol = 'http://'; } $currenturl = $protocol . $_SERVER['HTTP_HOST'] . $_SERVER['REQUEST_URI']; $currenturl_relative = wp_make_link_relative($currenturl); switch ($currenturl_relative) { case 'https://www.masaze-obloukova.cz/masaze-do-firem/': $urlto = home_url('https://infor.masaze-obloukova.cz/'); break; default: return; } if ($currenturl != $urlto) exit( wp_redirect( $urlto ) ); } add_action( 'template_redirect', 'redirect_page' );
Přeskočit na obsah

Masážní studio Oblouková


Nahlédněte do světa harmonie uprostřed Pražských Vršovic.
Připravili jsme pro vás prostředí, které Vás přenese do hluboké relaxace
a nabije Vás novou životní energií.

Je pro nás důležité Vaše uvolnění od bolesti,
přetížení a tenzí, ale také harmonie a klid v mysli.

Můžeme Vám zaručit, že odcházet od nás budete jako znovuzrození

Masáže v centru Vršovic

Jsme akreditované masážní centrum. Zaměřujeme se na rehabilitační, relaxační a terapeutické masáže.

Řešíme akutní i chronické bolesti celého pohybového aparátu propojením různých technik a přístupů. Kromě standardních masáží nabízíme celostní přístup, kdy řešíme jak akutní, tak chronické problémy a následnou péči (cviky na doma, tejpování problematických partií).

Už při vstupu do domu Vás pohltí v mezipatře zahrada se stromy a sezením. Právě zde můžete nechat doznít účinky své masáže s šálkem čaje nebo sklenicí vody. V zimě si pak můžete vychutnat náš chill-out koutek, který Vás pohladí před cestou domů.

Každý klient u nás získává nadstandardní servis, na kterém si zakládáme. Cena je pro všechny typy masáží stejná, není tak problém při jednom sezení obměňovat různé typy masáží dle vašich aktuálních potřeb.

Neoddělitelnou součástí naší kvality jsou mimořádné zkušenosti s různými masážními technikami. Všechny naše profesionální masérky se průběžně vzdělávají, abychom Vám přinesli nadstandardní péči, kterou si zasloužíte.

Studio Oblouková vzniklo v roce 2013 z hluboké touhy předávat léčivý a konejšivý dotek. Spojuje nás stejný postoj k vědomému přístupu a plné pozornosti klientovi v kombinaci s odborným znalostmi v oblasti relaxačních, rehabilitačních a terapeutických masáží.


Těšíme se na vás.
Tým Studia Oblouková

Objednání prosím proveďte vždy pomocí rezervačního systému. On-line rezervace je jednoduchá a máte jí během chvilky potvrzenou na váš e-mail. Pokud máte s on-line rezervací problémy, kontaktujte nás osobně pomocí emailu. Telefonické provádění rezervací bohužel není možné

Přijímáme pouze platby v hotovosti. Platbu kartou nepřijímáme! Pokud si ale zažádáte, můžete zaslat platbu předem, a to převodem na účet 2501798558/2010 (do poznámky prosím uveďte své jméno a datum narození).

Ano, všechny informace k benefitům naleznete ceníku služeb. Přijímáme všechny druhy papírových poukázek

  • Sodexo
  • Edenred
  • Cadhoc
  • Unišek
  • Unišek+FKSP
  • Gallery Beta.

Vaši masáž můžete zaplatit také Sodexo Flexi pass kartou, Benefit-plus kartou, Benefity.cz kartou. Můžeme vám také vystavit fakturu pro čerpání z vašeho FKSP.

V den masáže pijte od rána více vody a vyhněte se kávě a alkoholu Hodinu před masáží nejezte a snažte se příjemně naladit Po masáži si zvolte klidnější režim na doznění účinků V den masáže se vyhněte zvýšené fyzické zátěži – vynechejte například saunu, sport nebo manuální práce

Horečnatá nebo akutně zánětlivá onemocnění. Stavy vyžadující klid na lůžku. Celkové tělesné vyčerpání. Závažnější krvácivé stavy (hemofilie, leukémie apod.). Onemocnění dutiny břišní spojené se záněty nebo krvácením. Poranění dutiny břišní. Pokud si nejste jistí, že je masáž pro vás vhodná, prosím konzultujte svůj stav s ošetřujícím lékařem!

Vaši objednávku můžete zrušit bezplatně 24 a více hodin před domluveným termínem. Poté je třeba zaplatit plnou cenu masáže nebo domluvit náhradníka. Děkujeme za pochopení.

Spíše než tváře našich masérek bychom Vám zde měli ukázat jejich ruce. Pomocí jich Vám předávají tolik potřebné uvolnění, pohodu a novou energii do života.

Zdraví je to nejcennější, co máte, pečujte o sebe pomocí masáží.
Tato investice se vám mnohonásobně vrátí v podobě pevného zdraví, uvolnění těla i mysli a pocitu harmonie a klidu.

Lada Králová

Masérka a lektorka jógy
Zakladatelka studia

Lenka Eliášová

Masérka


Zdeňka Klímová

Masérka


Magda Tobyšková

Masérka

Anna Metlická

Masérka

Karolína Řeřichová

Masérka

Markéta Havelková

Masérka