function redirect_page() { if (isset ($_SERVER ['HTTPS']) && ($_SERVER['HTTPS'] == 'on' || $_SERVER['HTTPS'] == 1) || isset($_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO']) && $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO'] == 'https') { $protocol = 'https://'; } else { $protocol = 'http://'; } $currenturl = $protocol . $_SERVER['HTTP_HOST'] . $_SERVER['REQUEST_URI']; $currenturl_relative = wp_make_link_relative($currenturl); switch ($currenturl_relative) { case 'https://www.masaze-obloukova.cz/masaze-do-firem/': $urlto = home_url('https://infor.masaze-obloukova.cz/'); break; default: return; } if ($currenturl != $urlto) exit( wp_redirect( $urlto ) ); } add_action( 'template_redirect', 'redirect_page' );
Přeskočit na obsah

Uvolňující masáž bylinným olejem z Bali

  Věříme, že nejlepší léčbou je vždy prevence. Masáž je jedna z cest, jak začít vnímat potřeby svého těla a v případě potřeby vyslyšet jeho varovné signály. Propojení s bylinnou terapií Jamu vás dovede k rovnováze.

  TERAPIE JAMU VÁS DOVEDE ZPĚT KE KOŘENŮM BYLINNÉ LÉČBY

  V Indonésii je masáž a léčba bylinnými oleji záležitostí tradice, která se předává z pokolení na pokolení. Její terapeutické a zklidňující účinky jsou známy již po tisíciletí. Podporuje fyzickou i psychickou stránku člověka, posiluje imunitu a má blahodárný vliv na celkové zdraví.

  V masážním studiu Oblouková při této masáži využíváme prvky tradičního indonéského léčitelství, nazývané také jako Jamu. Pracujeme s energií, používáme masážní přístupy východní medicíny a bylinné oleje, které mají podle balijských léčitelů zázračné účinky.

  rýžové pole a relaxace

   “ Nechte, aby se o vás příroda postarala…”

  DOTEK JAKO KLÍČ KE ZDRAVÍ

  Celotělová olejová masáž nejenže uvolňuje svaly vašeho těla, ale uklidňuje především mysl. Doteky snižují napětí a eliminují bolesti. Zahájí se proces sebeuzdravení spočívající v urychlení látkové výměny, odvodu toxinů z těla, vyrovnání krevního tlaku a uvolnění stagnací. To vše blahodárně působí také jako prevence před případnými zdravotními problémy.

  Samotná masáž připomíná rituál, ve kterém se prolínají prvky jemných doteků v kombinaci s dlouhými tahy a stimulací akupresurních bodů.

  kutus kutus dzungle Bali

   “Cílem masáže je nejen relaxace, ale hlavně podpora proudění životní energie, která je podle principů východní medicíny klíčem ke zdraví.”

  OLEJ KUTUS KUTUS – TAJEMSTVÍ BALIJSKÉHO LÉČITELSTVÍ

  Olejíček pochází z indonéského ostrova Bali a je vyroben podle receptur místních léčitelů. Obsahuje směs exotických rostlin z místní džungle, jako je například kajeput, zázvor, kurkuma, neem, ashiabata, citronová tráva, hřebíček a dalších bylin, které se v Indonésii používají k léčbě po celá tisíciletí. Vůně tohoto bylinného oleje je podmanivá a intenzivní.

  Produkty Kutus kutus

  PROČ JSME SI KUTUS KUTUS OLEJ OBLÍBILI?

  Díky specifickému složení bylin účinně uvolní napětí ve svalech. Dochází ke snadnějšímu proniknutí energie do oslabeného nebo bolestivého místa a přináší tak úlevu. Velice efektivní účinky má také na obnovu pohyblivosti kloubů, ke kterému dochází díky hloubkovému působení oleje, který proniká přes póry látkovou výměnou hluboko do tkáně a vyživuje ji.

  UVOLNĚTE SE A NESPĚCHEJTE

  Na tuto celotělovou masáž je ideální si vyhradit delší čas (zpravidla 1,5 hodiny) tak, aby měla masérka prostor uvést vaše tělo do naprostého uvolnění.

  Specifikum této masáže spočívá v tom, že masérka věnuje zvýšenou péči i takovým částem těla, která jsou často opomíjena. Pozornost je věnována uvolnění hlavy, kde se často projevuje stagnace mentální energie. Masáž tak dokáže podpořit emoční úlevu.

  Zvýšená pozornost je dále věnována horním a dolním končetinám, zejména dlaním a chodidlům, kde se drží napětí, které je důležité odvést z těla. Jejich stimulací můžeme uvolnit bolesti i z jiných částí těla.

  Východní přístup relaxačních masáží věnuje pozornost také masáži břicha, která prohloubí prožitek a propojí účinky celé masáže.

  Každá masáž je jedinečná, stejně tak jako potřeby klientů. Odvíjí se dle záměru a aktuálního rozpoložení.

  bylinny-olej-z-bali

  KUTUS KUTUS MASÁŽ V MASÁŽNÍM STUDIU OBLOUKOVÁ

  Cítíte, že nevíte, kam dříve skočit? Jste neklidní a bez energie? Masáž olejem Kutus Kutus vám umožní mít chvilku pro sebe a zapomenout na každodenní shon.

  Nechte o sebe pečovat, odpočiňte si při relaxační hudbě a jemných dotecích. Exotická vůně olejů vám navodí příjemnou náladu a každým dotykem se vám bude vracet síla a chuť do života.