function redirect_page() { if (isset ($_SERVER ['HTTPS']) && ($_SERVER['HTTPS'] == 'on' || $_SERVER['HTTPS'] == 1) || isset($_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO']) && $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO'] == 'https') { $protocol = 'https://'; } else { $protocol = 'http://'; } $currenturl = $protocol . $_SERVER['HTTP_HOST'] . $_SERVER['REQUEST_URI']; $currenturl_relative = wp_make_link_relative($currenturl); switch ($currenturl_relative) { case 'https://www.masaze-obloukova.cz/masaze-do-firem/': $urlto = home_url('https://infor.masaze-obloukova.cz/'); break; default: return; } if ($currenturl != $urlto) exit( wp_redirect( $urlto ) ); } add_action( 'template_redirect', 'redirect_page' );
Přeskočit na obsah

Rehabilitační masáže

Rehabilitační masáže

Efektivně zmírňuje svalovou tenzi, zlepšuje lokální prokrvení a podporuje tok lymfy.Na výběr máte ze 7 specializovaných masáží, které Vám dodají potřebnou vzpruhu.

Švédská masáž

Osvědčená hloubková masáž, která vás zaručeně nezklame. Tato masáž rozproudí lymfu, odvede z těla nečistoty a dodává vám pocit hluboké regenerace. Můžete si dopřát masáž zad a šíje, která patří k nejoblíbenějším nebo masáž paží, hrudníku a nohou.

Tok-Sen paličky

Tato tradiční thajská technika velmi účinně uvolní ztuhlé tělo a znovu rozproudí energii. Spočívá v poklepávání dřevěnými paličkami na tělo, kdy pomocí zvukové vibrace proniká hluboko do tkání, svalů a vazů.

Rytmické ťukání nástroje je navíc velmi uklidňující.

Trigger points masáž

Masáž myofasciálních bodů – tzn. svalových uzlíků, která jsou zodpovědná za změnu napětí ve svalových strukturách. Tato masáž je vynikající jako doplněk rehabilitační masáže.

Tejpování

Podstatou této poměrně nové moderní metody je podpořit svaly a klouby. Osvědčilo se nám ji používat jako doplňkovou techniku po masáži, pokud ještě někde cítíte mírné napětí. Díky tejpové pásce se dané místo podpoří a může tak docházet k dalšímu uvolnění i poté, co od nás odejdete.

  • Moderní metoda z 60. let 20. století
  • Vytváří podporu svalům a kloubům
  • Prodlužuje uvolnění zatuhlých partií Perfektní doplněk po masáži

Baňkování

Na tuto techniku nedáme dopustit. Díky hřejivému podtlaku jednotlivých baněk dochází k celkovému rozproudění energie, očistě těla a lokálnímu uvolnění zatuhlých míst na zádech a šíji. Po masáži se může dostavit příjemná únava a uvolnění z důvodu účinné detoxikace, proto doporučujeme více pít.

  • Nejčastější aplikace na záda a šíji
  • Lokální uvolnění zatuhlosti
  • Rozproudí energii a odvede nečistoty z těla