function redirect_page() { if (isset ($_SERVER ['HTTPS']) && ($_SERVER['HTTPS'] == 'on' || $_SERVER['HTTPS'] == 1) || isset($_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO']) && $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO'] == 'https') { $protocol = 'https://'; } else { $protocol = 'http://'; } $currenturl = $protocol . $_SERVER['HTTP_HOST'] . $_SERVER['REQUEST_URI']; $currenturl_relative = wp_make_link_relative($currenturl); switch ($currenturl_relative) { case 'https://www.masaze-obloukova.cz/masaze-do-firem/': $urlto = home_url('https://infor.masaze-obloukova.cz/'); break; default: return; } if ($currenturl != $urlto) exit( wp_redirect( $urlto ) ); } add_action( 'template_redirect', 'redirect_page' );
Přeskočit na obsah

10x 60 minut

9 000 

Ideální dárek pro své blízké, který zaručí úlevu od stresu a napětí? Máme pro vás skvělou volbu – dárkový poukaz na 10 masáží! Tento dárek je ideální pro ty, kteří chtějí zaručit a doručit pravidelnou péči svým blízkým pečovat o své tělo a udržovat si zdravou rovnováhu mezi tělem a myslí. S naším dárkovým poukazem můžete svým blízkým poskytnout pravidelnou péči, která jim pomůže získat zpět jejich energii a dobrou náladu.

 

Nečekejte a objednejte náš dárkový poukaz na balíček 10 masáží ještě dnes! Vaši milovaní si zaslouží to nejlepší a my vám to můžeme poskytnout.

Voucher Option 1
Voucher Option 2
Voucher Option 3
Voucher Option 4
Voucher Option 5
Voucher Option 6
Voucher Option 7
Voucher Option 8
Voucher Option 9
Voucher Option 10

Hledáte ten nejlepší dárek pro své blízké, který zaručí úlevu od stresu a napětí? Máme pro vás skvělou volbu – dárkový poukaz na 10 masáží! Tento dárek je ideální pro ty, kteří chtějí zaručit a doručit pravidelnou péči svým blízkým pečovat o své tělo a udržovat si zdravou rovnováhu mezi tělem a myslí. S naším dárkovým poukazem můžete svým blízkým poskytnout pravidelnou péči, která jim pomůže získat zpět jejich energii a dobrou náladu.

 

Nečekejte a objednejte náš dárkový poukaz na balíček 10 masáží ještě dnes! Vaši milovaní si zaslouží to nejlepší a my vám to můžeme poskytnout.