function redirect_page() { if (isset ($_SERVER ['HTTPS']) && ($_SERVER['HTTPS'] == 'on' || $_SERVER['HTTPS'] == 1) || isset($_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO']) && $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO'] == 'https') { $protocol = 'https://'; } else { $protocol = 'http://'; } $currenturl = $protocol . $_SERVER['HTTP_HOST'] . $_SERVER['REQUEST_URI']; $currenturl_relative = wp_make_link_relative($currenturl); switch ($currenturl_relative) { case 'https://www.masaze-obloukova.cz/masaze-do-firem/': $urlto = home_url('https://infor.masaze-obloukova.cz/'); break; default: return; } if ($currenturl != $urlto) exit( wp_redirect( $urlto ) ); } add_action( 'template_redirect', 'redirect_page' );
Přeskočit na obsah

10x 120 minut

17 000 

Hledáte ten nejlepší dárek pro své blízké? Co takhle jim dopřát úlevu od stresu a napětí? S naším dárkovým poukazem na 5 masáží můžete svým blízkým doručit pravidelnou péči o jejich tělo a mysl. Během těchto masáží se budou cítit uvolněnější a plní energie.

Během každé masáže naši zkušení maséři používají různé techniky, aby uvolnili svaly a zlepšili prokrvení. To má pozitivní vliv na celkové zdraví a pohodu. Vaši blízcí si tuto pravidelnou péči zamilují a budou vám vděční, že jste jim pomohli udržet si zdravou rovnováhu mezi tělem a myslí.

Nabízíme dárkový poukaz na balíček 5 masáží, který můžete objednat ještě dnes. Nenechte své blízké trpět stresy a napětím, dopřejte jim tu nejlepší péči. Objednejte si náš dárkový poukaz ještě dnes!

Voucher Option 1
Voucher Option 2
Voucher Option 3
Voucher Option 4
Voucher Option 5
Voucher Option 6
Voucher Option 7
Voucher Option 8
Voucher Option 9
Voucher Option 10

Hledáte ten dokonalý dárek pro své blízké, který zaručí úlevu od stresu a napětí? Máme pro vás skvělou volbu – dárkový poukaz na balíček 5 masáží. Tento dárek je ideální pro ty, kteří chtějí zaručit a doručit pravidelnou péči svým blízkým a pomoci jim udržet si zdravou rovnováhu mezi tělem a myslí.

Masáže jsou osvědčenou technikou, která uvolňuje svaly a zlepšuje prokrvení. Tyto pozitivní účinky jsou velmi důležité pro udržení zdravého těla a mysli. S naším balíčkem 5 masáží můžete svým blízkým poskytnout pravidelnou péči, která jim pomůže získat zpět jejich energii a dobrou náladu.