function redirect_page() { if (isset ($_SERVER ['HTTPS']) && ($_SERVER['HTTPS'] == 'on' || $_SERVER['HTTPS'] == 1) || isset($_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO']) && $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO'] == 'https') { $protocol = 'https://'; } else { $protocol = 'http://'; } $currenturl = $protocol . $_SERVER['HTTP_HOST'] . $_SERVER['REQUEST_URI']; $currenturl_relative = wp_make_link_relative($currenturl); switch ($currenturl_relative) { case 'https://www.masaze-obloukova.cz/masaze-do-firem/': $urlto = home_url('https://infor.masaze-obloukova.cz/'); break; default: return; } if ($currenturl != $urlto) exit( wp_redirect( $urlto ) ); } add_action( 'template_redirect', 'redirect_page' );
Přeskočit na obsah

120 min – Masáž dle vlastního výběru

1 800 

Dárkový voucher na 120ti minutovou masáž dle vlastního výběru v masážním Studiu Oblouková u 1 z našich 5 specializovaných masérek. Poukaz získáte online obratem po zaplacení na Váš email.

Masáže jsou výborným způsobem, jak se zbavit stresu a napětí, zlepšit krevní oběh, podpořit regeneraci těla a uvolnit svaly. V Praze ve Vršovicích máte už 10 let možnost využít služeb profesionálního masážního salonu s nabídkou rehabilitačních, rekondičních, terapeutických a relaxačních masáží.Tento masážní salon disponuje týmem pěti zkušených specialistů v oboru, kteří se věnují rehabilitačním, rekondičním, terapeutickým a relaxačním masážím. Díky jejich dlouholetým zkušenostem a odborným vědomostem mohou nabídnout kvalitní masáže, které pomáhají klientům dosáhnout lepšího zdraví a pohody. Každá z nich má své vlastní zaměření, a tak si můžete vybrat masáž, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Pokud hledáte regeneraci po sportovním výkonu, doporučuje se využít rehabilitační masáže. Terapeutické masáže jsou vhodné pro lidi, kteří trpí bolestmi zad nebo krku. Relaxační masáže jsou určené k uvolnění napětí a stresu.Pro Vaše pohodlí jsou v salonu k dispozici moderní masážní lůžka a vylazené bezpečné prostředí. Můžeme s klidem doporučit návštěvu masážního salonu neodkládejte. Je perfektní způsob, jak si dopřát moment odpočinku a relaxace v náročné době.