function redirect_page() { if (isset ($_SERVER ['HTTPS']) && ($_SERVER['HTTPS'] == 'on' || $_SERVER['HTTPS'] == 1) || isset($_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO']) && $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO'] == 'https') { $protocol = 'https://'; } else { $protocol = 'http://'; } $currenturl = $protocol . $_SERVER['HTTP_HOST'] . $_SERVER['REQUEST_URI']; $currenturl_relative = wp_make_link_relative($currenturl); switch ($currenturl_relative) { case 'https://www.masaze-obloukova.cz/masaze-do-firem/': $urlto = home_url('https://infor.masaze-obloukova.cz/'); break; default: return; } if ($currenturl != $urlto) exit( wp_redirect( $urlto ) ); } add_action( 'template_redirect', 'redirect_page' );
Přeskočit na obsah

90 min – Masáž dle vlastního výběru

1 400 

Dárkový voucher na 90ti minutovou masáž dle vlastního výběru v masážním Studiu Oblouková u 1 z našich 5 specializovaných masérek. Poukaz získáte online obratem po zaplacení na Váš email.

Masáže jsou výborným způsobem, jak se zbavit stresu a napětí, zlepšit krevní oběh, podpořit regeneraci těla a uvolnit svaly. V Praze ve Vršovicích máte už 10 let možnost využít služeb profesionálního masážního salonu s nabídkou rehabilitačních, rekondičních, terapeutických a relaxačních masáží.

 

Pokud hledáte regeneraci po sportovním výkonu, doporučuje se využít rehabilitační masáže. Terapeutické masáže jsou vhodné pro lidi, kteří trpí bolestmi zad nebo krku. Relaxační masáže jsou určené k uvolnění napětí a stresu. Pro Vaše pohodlí jsou v salonu k dispozici moderní masážní lůžka a vylazené bezpečné prostředí.