function redirect_page() { if (isset ($_SERVER ['HTTPS']) && ($_SERVER['HTTPS'] == 'on' || $_SERVER['HTTPS'] == 1) || isset($_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO']) && $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO'] == 'https') { $protocol = 'https://'; } else { $protocol = 'http://'; } $currenturl = $protocol . $_SERVER['HTTP_HOST'] . $_SERVER['REQUEST_URI']; $currenturl_relative = wp_make_link_relative($currenturl); switch ($currenturl_relative) { case 'https://www.masaze-obloukova.cz/masaze-do-firem/': $urlto = home_url('https://infor.masaze-obloukova.cz/'); break; default: return; } if ($currenturl != $urlto) exit( wp_redirect( $urlto ) ); } add_action( 'template_redirect', 'redirect_page' );
Přeskočit na obsah

Jak předejít stavu vyhoření?

  Jak předcházet stavu vyhoření?

  Jak už víte, pravidelné masáže jsou podporou pro udržení pevného zdraví a efektivity v práci. Využití masáží jako součást vašeho wellness benefitu může vést ke zlepšení vaší celkové fyzické i psychické kondice.

  Závisí na oboru a společnosti, ale celkově je v dnešní době stav vyhoření stále častějším a jasnějším problémem, který může mít vážné důsledky pro zaměstnance i pro firmu. Proto je důležité věnovat pozornost prevenci a řešení tohoto problému.

  Studie naznačují, že v určité fázi svého života se s vyhořením z práce potýká většina lidí. Podle nedávného výzkumu z roku 2021, se s pocity vyhoření z práce potýká za svůj život až 95% zaměstnanců.

  Výskyt těchto chmurných pocitů se liší v závislosti na oblasti, oboru i pracovní pozice, stejně jako spousty dalších faktorů na individuální úrovni.

  Masáže v kanceláři mohou pomoci zaměstnancům s únavou, bolestmi a stresem. A to hned několika způsoby:

  • Efektivní a rychlá úleva od bolesti: Masáže mohou pomoci uvolnit napětí v kloubech, pažích, ramenou a zádech, což může pomoci snížit bolest a napětí.
  • Podpora cirkulace krevního oběhu: Masáže mohou lokálně podpořit krevní systém, což může pomoci zbavit se rychle únavy.
  • Redukce stresu: Masáže silně utlumují stres a napětí, což může pomoci zlepšit celkovou náladu a energii na pracovišti.
  • Zvýšení koncentrace: Masáže mohou pomoci zlepšit koncentraci a soustředění. Tak svou práci vykonáte efektivněji.
  • Podpora duševního zdraví: Masáže mohou pomoci podpořit duševní zdraví a pohodu, což může pomoci zlepšit náladu a motivaci.

  Všechny tyto výhody směřují ke zvýšené produktivitě a morálce. Zaměstnanci, kteří se cítí dobře a netíží je stres, jsou také většinou více motivováni a tak nachází i kreativnější řešení. Stávají se také více loajální vůči své firmě, což může přispět k lepšímu dlouhodobému výsledku.

  Masáže jsou pohodlným a dostupným benefitem, který můžete nabídnout svým zaměstnancům pravidelně přímo ve Vaší společnosti, takže zaměstnanci nemusí ztrácet čas cestou do studia. Masáže jsou naplánovány tak, aby vyhovovaly rozvrhu a potřebám Vašich zaměstnancům.