function redirect_page() { if (isset ($_SERVER ['HTTPS']) && ($_SERVER['HTTPS'] == 'on' || $_SERVER['HTTPS'] == 1) || isset($_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO']) && $_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_PROTO'] == 'https') { $protocol = 'https://'; } else { $protocol = 'http://'; } $currenturl = $protocol . $_SERVER['HTTP_HOST'] . $_SERVER['REQUEST_URI']; $currenturl_relative = wp_make_link_relative($currenturl); switch ($currenturl_relative) { case 'https://www.masaze-obloukova.cz/masaze-do-firem/': $urlto = home_url('https://infor.masaze-obloukova.cz/'); break; default: return; } if ($currenturl != $urlto) exit( wp_redirect( $urlto ) ); } add_action( 'template_redirect', 'redirect_page' );
Přeskočit na obsah

Správná postura těla při práci u PC

  Jak ovlivňuje držení těla zbytek našeho života?

  Dlouhodobá zátěž při stálé pozici a opakovaných pohybech (např. při práci za počítačem) může mít významný vliv na celkové držení těla.

  Právě typické pracovní pozice u počítače vedou ke špatnému držení těla ať máte židli sebe lepší. Když se tělo unaví, přechází do hrbení, nevyváženého sedu nebo naklánění hlavy dopředu. To dlouhodobě vede k bolestem krku, zad a ramen.

  Správné držení těla není jen o vzhledu a o fyzické pohodě, mají také velký dopad na náš psychický stav. Pokud trpíte bolestmi ze špatného držení těla, můžou výrazně negativně ovlivnit vaši náladu a výkonnost. Pravidelné protažení a prokrvení svalů mají dopad na sebevědomí, postoj a náladu, směřující nakonec i k lepšímu výkonu v práci.

  Naopak přetěžování těla a dlouhodobé špatné držení může vést k různým zdravotním problémům a ubírat nám energii i motivaci. Pocit bolesti, nepohodlí a omezení pohybu jsou příčiny stresu, vyčerpání a úzkosti.

  Z dlouhodobého hlediska mohou postupně směřovat až k problémům se soustředěním, snížené produktivitě a náladě.

  Pravidelné protažení a prokrvení svalů jsou odpovědí na zdravé tělo. Masáže se ukázaly jako účinný způsob, jak podpořit správné držení těla a zlepšit celkovou pohodu.

  • Zmírňují svalové napětí
  • Zlepšují průtok krve
  • Uvolní přetížené svaly
   • To může vést ke snížení bolesti.
  • Uvolnění svalového napětí a bolesti může vést k pocitu uvolnění a harmonie.
  • Masáže zvyšují kvalitu spánku a snižují úzkost a stres

  Celkově lze shrnout, že správné držení těla je důležité pro efektivitu a dlouhodobý stabilní výkon. Pravidelné masáže se ukázaly jako účinný způsob, jak podpořit nejen správné držení těla, ale i další aspekty pracovního života.

  To je od nás dnes vše.
  Děkujeme za pozornost.

  Pokud Vás zajímá, co vše můžou přinést

  pravidelné masáže v kancelářích Vaší firmě